סניף תל אביב: 03-7360260

|

 סניף חיפה: 04-86820000

חיפוש
חיפוש

עורך דין לעבירות סמים בצבא

עיסוק בסמים הוא עניין חמור ובעייתי בכל מצב ובכל גיל. מדובר בעבירה על החוק ושימוש בחומרים אסורים ולכן ההתייחסות חמורה ומחמירה. במידה ומי שמואשם בשימוש בסמים הוא חייל בשירות סדיר בצבא (חוגר או קצין, חייל בשירות חובה או במילואים ואפילו אזרח עובד צה"ל) יש לכך השלכות נוספות. עניינו יידון במערכת המשפט הצבאית שהיא שונה ונפרדת ממערכת המשפט האזרחית. במידה וחייל נחקר במצ"ח בחשד לשימוש בסמים במהלך השירות הצבאי (גם אם מדובר בזמן חופשה) – חשוב מאד לדעת איך להתנהג ואיך להתנהל ובכל מקרה מומלץ מאד למצוא עורך דין שמכיר את התחום ואת מערכת המשפט הצבאית שילווה את המקרה עד לסיומו הטוב.

לבחור עורך דין לעבירות סמים בצבא

כאשר מחפשים עורך דין לצורך ליווי במקרה של סמים בצבא חשוב לשים לב לכמה דברים חשובים – ראשית, זה צריך להיות עורך דין שמכיר את מערכת המשפט הצבאית, אשר בקיא בהבדלים בינה לבין מערכת המשפט של שאר אזרחי המדינה, שמכיר על בוריים את פקודות הצבא ואת חוקי הסמים עבור חיילים או משרתים בצבא ויידע להנחות את הלקוח שלו בנבכי המקרה בייעוץ, ייצוג בדיונים ובחקירות מצ"ח.  ייתכן ויתגלה שאפשר לבטל את ההאשמות או שמא מסמכים או נתונים הושגו בצורה שאינה חוקית או מותרת אך רק עורך דין שמכיר את חוקי הסמים של הצבא יהיה זה שיידע איך לנהוג ואיך יהיה הכי נכון ונבון לפעול. חשוב מאד לזכור שעבירות סמים במהלך השירות הצבאי נחשבות לחמורות במיוחד וההשלכות שלהן על עתידו של המשרת עלולות להיות חמורות מאד. מכאן ההכרח למצוא את עורך הדין הטוב ביותר שילווה את המקרה עד לסיומו.

עורך דין לעבירות סמים בצבא

לסיים מקרה של עישון סמים בצבא עונש קל

כן, זה אפשרי. בזכות ייצוג מקצועי, הולם ונכון אפשר גם לשרוד את המקרה ללא השלכות חמורות של תוצאות המשפט על החייל או המשרת. עו"ד צבאי מיומן ומקצועי שייבחר לייצוג בתיק יכיר גם פרטים טכניים כאלה ואחרים שהחייל לא בהכרח מכיר ולא יודע האם מותר היה לחוקרים שלו להשתמש בהם או לא. כך אפשר גם להביא לכדי ביטול מוחלט של ההאשמות נגדו או לדאוג שהעונש יהיה קל ופחות משמעותי מהצפוי.

חשוב לזכור! לא מומלץ כלל וכלל לנסות לצלוח תהליך משפטי שכזה ללא ייצוג הולם ומקצועי ומכיוון שתוצאות המשפט יכולות להשפיע על עתידו של הנאשם – הרי שכדאי יהיה לו להשקיע בבחירה של עורך הדין שייצג אותו.

אם גם אתם עומדים בפני האשמות שקשורות לשימוש בסמים בצבא – אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ללא עיכוב. שמי דנה נוף ואני סא"ל במילואים ועורכת דין שעוסקת אך ורק בנושאים שקשורים לעבירות במהלך השירות הצבאי. אני בעלת ניסיון רב בייצוג חיילים במקרים ועבירות שונים. ליצירת קשר חייגו עכשיו למספר – 03-7360260 או לחצו כאן לקריאה אודות פסקי דין בנייני נאשמים שייצגתי, ביתן היתר,  בנושאי שימוש בסמים בצבא.

רוצים לדעת יותר על השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי עורכת הדין דנה נוף בתחום המשפט הצבאי-פלילי? צרו איתנו קשר במייל, בטופס, או בעניינים דחופים בטלפון או בווטסאפ:

צרו איתנו קשר במייל, בטופס, או בעניינים דחופים בטלפון או בווטסאפ:

דילוג לתוכן