סניף תל אביב: 03-7360260

|

 סניף חיפה: 04-86820000

חיפוש
חיפוש

ייצוג חיילים

ייצוג חיילים הוא נושא שחולש על מרחב ענק של התנהלות בין חייל ובין רשויות הצבא. ייצוג זה עשוי להידרש החל בהליכים המנוהלים מול ועדות צבאיות שונות כמו ועדה רפואית לפני ותוך כדי השירות, ועדת התאמה או דת ומצפון  וועדות שמתקיימות לאחר הליכים בבתי דין צבאיים שמחייבות ייצוג חיילים במשפטים צבאיים. רבים השולחים את בניהם ובנותיהם לשירות צבאי, מבינים היטב שבכך הם עושים משהו טוב למען המדינה ובתמורה מצפים גם לקבל יחס טוב בתמורה, אלא שמנקודת מבטו של הצבא, גיוס לצה"ל הוא חובה אזרחית המוגדרת בחוק ועצם הגיוס לצבא לא מהווה עילה ליחס מועדף או להקלה ביחס לדיני וכללי הצבא. על כן, אם אתם רוצים להבטיח את התוצאות הטובות ביותר בכל התנהלות רשמית שלכם מול רשויות הצבא, חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של עורך דין צבאי המתמחה בתחום של ייצוג חיילים ודיני צבא הן מול לשכת הגיוס והן בצבא

סוגים שונים של ייצוג

המונח ייצוג חיילים מתכוון כמובן לתחום הספציפי של ייצוג משפטי ולא בכדי. כל תהליך שבו נבחנות זכויותיו וחובותיו של חייל, הוא תהליך שנשען כולו על חוקים ודינים ובכדי למצות את התהליך לטובתכם, אתם חייבים להיכנס אליו עם היכולות המשפטיות הנדרשות, וזאת כאמור באמצעות ייצוג של עורך דין צבאי מומחה. עורך דין כזה יוכל לסייע לכם בכמה וכמה מקרים ובראשם:

ייצוג בוועדות צבאיות בהיבט משפט צבאי –  מנהלי :  ועדות התאמה לשירות, ועדות רפואיות, ועדות דת ומצפון, ועדות ייעודיות לאנשי קבע, ועדות סמים – כל אלו הן ועדות רשמיות של הצבא המוסמכות לטפל במקרים המובאים אל שולחנן. טיפול זה מבוסס על חוקי הצבא והצורך לייצג את האינטרסים שלכם מול הוועדה שמתבסס על הידע המשפטי והפרוצדורלי הנדרש.  עורך דין צבאי המתמחה בתחום של ייצוג חיילים בדין הצבאי  ודיני צבא יכול לייצר עבורכם תוצאות שלעולם לא תוכלו להשיג בעצמכם, ולא בגלל שלא מגיע לכם, אלא בגלל שאין לכם את הידע הנדרש להשגתן.

ייצוג חיילים בהליכים במשפט פלילי – צבאי: בין שמדובר בעבירות פליליות שבוצעו במסגרת הצבאית ובין שמדובר בעבירות שמתגלגלות אל שעריו של בית דין צבאי, אתם זקוקים לעורך דין צבאי שלווה וייצג את ילדכם בכל שלבי ההליך. החל משלבי החקירה וההתנהלות מול המשטרה הצבאית, דרך שלב גיבוש החשדות והגשת כתב אישום ע"י הפרקליטות הצבאית וכלה בניהול המשפט. במקרים אלה במיוחד, יכולה הרמה המקצועית והניסיון של עורך הדין, להכריע את גורלו של החייל – זה לא המקום להתפשר בו.

משרד עורכי דין דנה נוף צבר ניסיון רב לאורך עשרות שנים בתחום של ייצוג חיילים, אנשי קבע, מלש"בים וחיילי מילואים. המשרד עומד לרשותכם בהליכים צבאיים – מנהליים ובהליכים צבאיים – פליליים מול רשויות החוק הצבאיות. אם אתם באמת רוצים להשיג את הטוב ביותר עבורכם ולא מוכנים להתפשר, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-7360260.

רוצים לדעת יותר על השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי עורכת הדין דנה נוף בתחום המשפט הצבאי-פלילי? צרו איתנו קשר במייל, בטופס, או בעניינים דחופים בטלפון או בווטסאפ:

צרו איתנו קשר במייל, בטופס, או בעניינים דחופים בטלפון או בווטסאפ:

דילוג לתוכן