סניף תל אביב: 03-7360260

|

 סניף חיפה: 04-8682000

חיפוש
חיפוש

חיילת הורשעה בעריקות מצה"ל קרוב לשלוש שנים, ונידונה לעונש של 3 ימי מאסר בלבד – בעזרתה של עו"ד צבאי דנה נוף

בגזר דין נדיר בקולתו, הושתו 3 ימי מאסר על חיילת שהורשעה בעריקות מצה"ל של 912 יום, בעקבות ייצוג מרשים במיוחד של עו"ד צבאי דנה נוף. החיילת לעו"ד נוף: "השגת את הבלתי-יאומן"

בית הדין הצבאי במחוז-צפון גזר עונש מאסר מקל במיוחד – 3 ימים בלבד – על חיילת שערקה 912 יום מהשירות הצבאי. הרכב השופטים בראשותו של סא"ל אחסאן חלאבי הסביר את החריגה מרמת הענישה המקובלת בעבירות חמורות של עריקות מצה"ל, ב"שירות צבאי תקין יחסית", ובנסיבות האישיות והנפשיותבהן נתונה הנאשמת, נסיבות שאם צה"ל היה מודע להן, "ספק אם היה מאושר לה להמשיך את השירות". השופט ציין עוד כי הוא שוכנע כי מדובר בהסדר נכון וראוי לכיבוד למרות ההקלה המופלגת בעונש.

את החיילת ייצגה עו"ד צבאי דנה נוף, שהובילה את הפרשייה עד לסיומה בדרך זו. החיילת ובני משפחתה שיבחו את עו"ד נוף על "הלחימה, ההתעסקות בפרטים הקטנים והעשייה מאחורי הקלעים, שאכן הוכיחו את עצמן". "השגת את הבלתי-יאומן", אמרה החיילת לעו"ד נוף. 

כתבי אישום רבים מוגשים לבתי המשפט הצבאיים נגד עריקים, ואחוז ניכר מהם מסתיים בהרשעה בעוון עריקות ובעונשים חמורים במיוחד הגוררים עמם רישום פלילי, זאת בשל החומרה הרבה שמייחס צה"ל לעבירות עריקות מצה"ל. להמלצתה של עו"ד דנה נוף, חשוב מאוד להקדים את הטיפול בבעיה מהר ככל האפשר. "גם אם נדמה לכם שכבר אין מה לעשות, להמשיך לערוק זו לא אפשרות. מעבר לחומרה שבעצם הדבר, כל יום של עריקות מחמיר את המצב וחשוב להסדיר את הדרוש טיפול במהירות האפשרית, וכמובן, בעזרת עו"ד צבאי מומחה".

 

רוצים לדעת יותר על השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי עורכת הדין דנה נוף בתחום המשפט הצבאי-פלילי? צרו איתנו קשר במייל, בטופס, או בעניינים דחופים בטלפון או בווטסאפ:

צרו איתנו קשר במייל, בטופס, או בעניינים דחופים בטלפון או בווטסאפ:

דילוג לתוכן