סניף תל אביב: 03-7360260

|

 סניף חיפה: 04-8682000

חיפוש
חיפוש

עורך דין צבאי בתל אביב

הידע והניסיון

עורכת הדין דנה נוף הינה סא"ל במיל', אשר שירתה במערכת הצבאית במשך 22 שנה בשורה ארוכה של תפקידים כגון: קצינת כוח אדם פיקודית, קצינת שלישות, ראש מדור כוח אדם בלשכת דובר צה"ל וקצינת בית הדין הצבאי של מחוז שיפוט צפון. דנה נוף, עורך דין צבאי בתל אביב, הינה בעלת הסמכה מטעם לשכת עורכי הדין בישראל ובעלת אישור לייצוג חיילים בפני בתי הדין הצבאיים כסנגורית צבאית. הידע המקצועי אותו היא רכשה לאורך השנים בשילוב הניסיון המעשי העומד לרשותה במסגרת תפקידיה השונים במערכת הצבאית מהווים ערך מוסף אדיר והם אלו המעמידים לרשות כל אחד ואחת מלקוחותיה את השירות המשפטי הרחב והמקיף ביותר במגוון סוגיות משפטיות הקשורות לדיני הצבא והמשפט הצבאי.

 תחומי העיסוק

כאחד ממשרדי עריכת הדין המובילים ביותר בתחום המשפט הצבאי, משרדה של עורכת הדין דנה נוף עוסק במגוון רחב של תחומים הקשורים לדיני הצבא והמשפט הצבאי, לרבות, מתן שירותי ייעוץ והכנה לקראת דין משמעתי, מתן שירותי ייצוג בפני בתי דין צבאיים בכל הליך משפטי, הכנת חיילים לחקירות מצ"ח, ייצוג חיילים בדיונים על מעצר, טיפול מנהלי בכל הנוגע להסדרת מעמדם של אזרחיים ישראליים תושבי חוץ בנוגע לקבלת פטור משירות צבאי, ייצוג חיילים אל מול גורמי הצבא השונים בהליכים מנהליים כגון: וועדות שונות, פניות הציבור, נציב קבילות חיילים, שלישות, קצין רפואה ראשי, אכ"א ועוד. כמו כן, עו"ד דנה נוף, עורך דין צבאי בתל אביב, עוסקת ומתמחה במתן שירותי ייעוץ וייצוג משפטי בכל הנוגע להכרה באנשים הסובלים מבעיות רפואיות אשר נגרמו במהלך השירות הצבאי כ-"נכי צה"ל".

במידה וגם אתם עומדים בפני סוגיה משפטית כזו או אחרת הקשורה לתחום דיני הצבא או המשפט הצבאי, זה הזמן להסתייע בידע, בניסיון וביכולות המקצועיות של דנה נוף, עורך דין צבאי בתל אביב, העוסקת ומתמחה במגוון רחב של נושאים הקשורים לדיני הצבא והמשפט הצבאי.

רוצים לדעת יותר על השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי עורכת הדין דנה נוף בתחום המשפט הצבאי-פלילי? צרו איתנו קשר במייל, בטופס, או בעניינים דחופים בטלפון או בווטסאפ:

צרו איתנו קשר במייל, בטופס, או בעניינים דחופים בטלפון או בווטסאפ:

דילוג לתוכן