סניף תל אביב: 03-7360260

|

 סניף חיפה: 04-8682000

חיפוש
חיפוש

עו"ד צבאי דנה נוף הצליחה להביא לביטולו של כתב אישום על עבירות סמים בצה"ל

כתב אישום שביקש להביא להרשעתו של חייל בעבירות סמים בצה"ל – בוטל בעקבות טיפולה של עו"ד צבאי דנה נוף. אם החייל: "מאחלת לכל מי שיקלע לצרה ויזדקק לעזרה משפטית – שיהיה לו אותך כעורכת דין לצדו".

עו"ד צבאי דנה נוף טיפלה בהצלחה בתיק שנפתח נגד חייל על עבירות סמים. בעקבות טיפולה של עו"ד נוף במקרה, הורתה התביעה לבטל את כתב האישום והודיעה על כך לבית הדין הצבאי – מחוז שיפוט צפון. אם המשפחה כתבה במכתב לעו"ד דנה נוף, כי נוף נתנה לבנה את "האפשרות לפתוח דף חדש בחיים מבלי לפגוע בעתידו". "מאחלת לכל מי שיקלע לצרה ויזדקק לעזרה משפטית – שיהיה לו אותך כעורכת דין לצדו", סיימה האם את מכתבה.
 

היחס לעבירות סמים בצה"ל הוא נוקשה במיוחד, והצבא נוטה להחמיר ביותר עם חיילים המואשמים בעבירות סמים, גם אם מדובר
בסמים קלים. במסגרת המאבק שמנהל צה"ל נגד השימוש בסמים בצבא, נערכות פעולות יזומות לאיתור חיילים שהשתמשו בסמים הכוללות בדיקות שתן ושימוש במודיעין. על חיילים רבים שהורשעו בעבירות מסוג זה נגזרים עונשי מאסר, הגוררים עמם רישום פלילי שמלווה את החייל שנים רבות לאחר השחרור. עו"ד צבאי דנה נוף מספרת כי בכל שנה נפתחים תיקים רבים מאוד במצ"ח נגד חיילים שעלה נגדם חשד כי הם משתמשים בסמים. 

ליצירת קשר עם עו"ד צבאי דנה נוף, לחצו כאן.

רוצים לדעת יותר על השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי עורכת הדין דנה נוף בתחום המשפט הצבאי-פלילי? צרו איתנו קשר במייל, בטופס, או בעניינים דחופים בטלפון או בווטסאפ:

צרו איתנו קשר במייל, בטופס, או בעניינים דחופים בטלפון או בווטסאפ:

דילוג לתוכן