סניף תל אביב: 03-7360260

|

 סניף חיפה: 04-8682000

חיפוש
חיפוש

הצלחה נוספת של עו"ד צבאי דנה נוף בהסדרת מעמד בן מהגרים

עו"ד צבאי דנה נוף הסדירה את מעמדו של אזרח ישראלי תושב חו"ל מול רשויות הצבא. במכתב התודה: "הסדרת מעמד בן מהגרים – זה עו"ד דנה נוף. נושם לרווחה"

ל', תושב חו"ל, התבשר בשבוע שעבר כי הוא מוכר כבן מהגרים על ידי רשויות הצבא, ומעתה, אם רק יקפיד על הוראות הצבא באשר למשך הזמן בו הוא יכול לשהות בישראל בכל שנה – הוא יוכל לצאת מהארץ ולבוא אליה ללא כל חשש מבעיות מול השלטונות. את ההודעה קיבל ל' מלשכת מפקד מיט"ב, לאחר פעילות אינטנסיבית מצדה של עו"ד צבאי דנה נוף, שעוסקת רבות בענייני הסדרת מעמד בן מהגרים, והטילה את כל כובד משקלה המקצועי כדי לסייע בפרשה. במכתב תודה שכתב ל' לעו"ד נוף, שיבח את מסירותה ואת יעילותה המקצועית: "ניצלתי בזכותך מכלא צבאי. המסירות שלך והנכונות לסייע בכל שעה ובכל דרך, גרמו לי להבין שיש עורכי דין מזן אחר, שמעוניין לעזור באמת, מכל הלב". 

עו"ד צבאי דנה נוף מסבירה, כי הסדרת מעמד בן מהגרים מהווה נתח נכבד מאחוז הפניות לעורך דין צבאי. "חוק שירות ביטחון מחייב כל אזרח ישראלי לשרת בצה"ל. אזרחים ישראלים רבים שחיים בחו"ל כלל לא מודעים לחובתם זו, וכשהם מגיעים לארץ מתחילות הבעיות". פעמים רבות מדובר גם באזרחים שמעולם לא היו בישראל: "כלפי החוק – כולם שווים. גם אם מדובר במי שנולד לחו"ל להורים ישראליים וקיבל את אזרחותו הישראלית באופן אוטומטי, אם הוא לא הסדיר את מעמדו כבן מהגרים – הוא צפוי לעמוד למשפט בבית דין צבאי בעוון עריקות מצה"ל, ואחר כך להתגייס לשירות מלא בצה"ל". חשיבותו של עורך דין צבאי במקרים כאלו היא קריטית, ועו"ד נוף ממליצה שלא להסתכן ולנסות להסדיר את העניינים לבד. "האזרח הפשוט שלא מכיר את המערכת, סופו לצאת בשן ועין. עורך דין צבאי שעוסק בעניינים אלו יודע מה צריך לעשות כדי לסדר את הבעיה".

זקוקים להסדרת מעמד בן מהגרים? נתקלתם בבעיה מול הצבא? פנו עכשיו לעו"ד צבאי דנה נוף. ליצירת קשר, לחצו כאן

רוצים לדעת יותר על השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי עורכת הדין דנה נוף בתחום המשפט הצבאי-פלילי? צרו איתנו קשר במייל, בטופס, או בעניינים דחופים בטלפון או בווטסאפ:

צרו איתנו קשר במייל, בטופס, או בעניינים דחופים בטלפון או בווטסאפ:

דילוג לתוכן