סניף תל אביב: 03-7360260

|

 סניף חיפה: 04-86820000

חיפוש
חיפוש

דנה נוף - המלצות מגוגל

Tali Rotem
Tali Rotem
23/08/2023
דנה יקרה, 4 שעות בלבד עברו משיחת הטלפון הראשונה שקיימתי איתך ועד הרגע שישבנו אצלך במשרד לפגישה ראשונה. במהירות שיא הבנת את חומרת הבעיה ואת הצורך בטיפול מיידי ונתת את כולך למשימה. במקצועיות הובלת אותנו בדרך הנדרשת, היית אוזן קשבת, חיברת אותנו לאנשים המתאימים ונתת לנו להרגיש שאת שם בשבילנו. תודה על הכל!
Ariel P
Ariel P
18/07/2023
בוקר אחד נעצרנו ע"י מצ"ח ונלקחנו לחקירה בפרשה חמורה מאוד. חקירה שהושקעו חודשים רבים במעקב סמוי ואיסוף עדויות. אני אדם נורמטיבי ומעולם לא הייתי בחקירות כאלו. כשהשתחררתי מהחקירה קראתי ביקורות והמלצות ובחרתי את עו"ד דנה נוף שתסייע לי. זו הייתה הבחירה הנכונה. דנה לא הרפתה במשך שנה וחצי כשהפרשה נמשכת, שיחות עם הפרקליטות הצבאית, עימותים ודיונים, הבאת מומחים ופסילת ראיות, התכתבויות ותקשורת ביננו בלי סוף. דנה הייתה זמינה תמיד. מאישומים חמורים ביותר שתוצאתם הצפויה מאסר בפועל - חזרתי לשרת עם נזיפה בלבד! עברה כבר שנה מאז שחזרתי לצבא, במהלכה קודמתי לתפקיד ניהולי וכעת אני מפקד על תשעה עובדי צהל ואנשי קבע. אם אתם צריכים עזרה, כל דבר במשפט הצבאי אל תהססו לפנות לדנה. דנה מאוד מכילה, אימהית, אך מאוד תקיפה ודוחפת לתוצאות, לא תצטערו.
Raffi Daum
Raffi Daum
19/06/2023
Dear all, I wanted to take a moment to highly recommend Dana Nof, a remarkable military lawyer with a wealth of experience in all matters concerning the Israeli army. I had the privilege of working closely with Dana during a challenging legal case, and her expertise, dedication, and professionalism left a lasting impression on me.
Moti Cohen Nissan
Moti Cohen Nissan
27/03/2023
עו"ד לתחום הצבאי מהמעלה הראשונה.
Appears Group
Appears Group
20/01/2023
Phenomenal experience working with Dana Nof. My son served in IDF while we were living in Miami, and I am delighted with the representation I received from her. Dana was competent and always responded to our questions promptly. Always prepared and always ready for the next step. She knows her craft, excels at it, and will fight for justice. Dana Nof is beyond reproach. Thank you, Dana, for your service and the confidence you provided to our son and us; I will highly recommend Dana to everyone.
OLGA KUZMIN
OLGA KUZMIN
15/12/2022
כל פעם שאני זוכרת מסע שלנו עם בת בבעיות גיוס , אני לא מפסיקה להגיד לדנה ״תודה״בלב. תמיכה, שיחות גם בשעות ערב, אחריות אין סופית, יחס , ובטח, אכי חשוב , הצלחה בסוף. ממליצה בחום! ושוב, תודה ענקית!
Julia Hasson
Julia Hasson
26/08/2022
אין מספיק מילים לתאר עד כמה דנה מדהימה ועושה הכל מעל ומעבר כדי לוודא שהלקוחות שלה ירגישו כמו משפחה. מהרגע הראשון ידעתי שהיא הבחירה הנכונה ולא יכולתי לבקש ייצוג טוב ומקצועי יותר. הידע והנסיון הרב שלה ישר באים לידי ביטוי והתוצאה שהגענו אליה הייתה טובה מהמצופה. היא תמיד הייתה זמינה לכל שאלה ובקשה והפכה עולמות כדי לעזור בכל רגע ושעה שהיה צריך. הייתה לי הזכות לעבוד עם דנה ואני בהחלט ממליצה עליה לכל מטרות ייצוג עורך דין מול הצבא. דנה, תודה רבה על הכל!!
Jacob Bokser
Jacob Bokser
21/07/2022
קיבלתי המלצה על עו"ד דנה נוף כעורכת דין העוסקת בענייני צבא, דנה טיפלה בענייני במסירות, ברוח טובה ובהצלחה רבה, לכל מי שזקוק לעו"ד בענייני צבא, אני ממליץ על דנה נוף בלב שלם. יעקב.
yael abadi
yael abadi
19/07/2022
עו״ד דנה נוף ליוותה אותנו בכל תהליך הגיוס של הבת שלי ונתנה לנו להרגיש שאנחנו נמצאים בידיים הכי טובות שיש ואכן כך היה, ביתי הבכורה הייתה אמורה להתגייס בחודש יולי בשנה שעברה ובמהלך כל תהליך הגיוס מיד לאחר הצו הראשון גילנו שנוי צליאקית פנינו לצה״ל ואז התחילו הבירורים לגבי הצליאק גם מבחינת הצבא לאורך כל התהליך המערכת הצבאית התנהגה לבת שלי בצורה ממש לא נעימה ואף אמרה לה שאם היא לא רוצה להתגייס שתלך לפסכיאטר למרות שנוי שלי מאוד רצתה להתגייס רק חששה שלמערכת הצבאית לא יהיה מענה עבור הצליאק במיוחד שגם לה זה משהו חדש שעליה להתמודד איתו. ביום הגיוס סגרו לילדה פרופיל ושלחו אותה להתחייל לאחר מספר רגעים אמרו לה שיקבע לה מועד לועדת חריגים וכרגע אין לה פרופיל רפואי ושיחררו אותה הבייתה. בועדת החריגים קבעו לנוי שלי פרופיל 24 זמני לחצי שנה ושיחררו אותה. הדבר גרם לנוי להתחיל להתייאש ואף לרצות לצאת מהמערכת הצבאית ולא לשרת בצבא. לנו כהורים היה מאוד קשה לשמוע על כך ופניתי לעו״ד דנה נוף שתעזור לנו לגרום לנוי להתגייס אבל בתנאים שיתאימו לצרכים שלה. ואכן כך היה לאחר שיחה שלנו ושל נוי ביחד עם עו״ד היה חשוב לדנה להבין מה נוי רוצה ולא אנחנו וכאשר היא הציגה בפניה שיש מגוון רחב של אפשרויות שיכולות להקל עליה ושתוכל בעזרתן להתגייס ולשרת בצה״ל נוי אכן החליטה שהיא רוצה להתגייס ומשם עו״ד דין דנה נוף התחילה תהליך ביחד עם נוי העלתה לה את הבטחון שירד בחזרה ונתנה לה תחושה של אמא שמלווה את הבת שלה. הייתה איתה בקשר רציף ודאגה לה כל הזמן. היום הגיע הרגע נוי שלי הבת הבכורה שלי עולה על מדים בזכותך ובזכות האכפתיות והדאגה שלך בידיעה שהיא יכולה לפנות אלייך בכל בעיה או סוגייה שתיהיה לה עד השחרור וגזירת החוגר ולא בתור לקוחה אלה כבת שפונה לאמא להתייעץ איתה. אז החלטתי לכתוב זאת אחרי שירד מפלס ההתרגשות ובאמת להודות לך מכל הלב על כל התהליך שעברנו ביחד מאחלת לך שתמשיכי בעשייה המבורכת שלך🥰יישר כח🙏
Hanni Zauberman
Hanni Zauberman
18/06/2022
פנינו לעו"ד דנה נוף מייד כשהופיעה לנו בעייה מול צה"ל. דנה הייתה מקצועיתת מסורה ופעלה בכל דרך אפשרית בכדי לפתור את הבעיה. היא נתנה לנו את ההרגשה שאנחנו לקוחות יחידים והייתה נגישה באופן מלא. דנה טיפלה בנושא באופן מיטבי והוא נפתר בזמן שיא של שישה שבועות. תודה רבה.

צור קשר

דילוג לתוכן